Všechny studie Náhled studie
Rohlik.cz - robotické sklady
human yellowNoun
clicker

ROHLIK.CZ - ROBOTICKÉ SKLADY

Pro významného zákazníka jsme připravili  datovou integraci pro spojení interního skladového systému a systému pro automatizaci skladů. Po důkladné analýze všech možností jsme ve spolupráci se zákazníkem vytvořili datový most mezi systémy. 

Výsledkem je moderní automatizovaný sklad v Chrášťanech u Prahy, který nemá v České republice obdoby. Díky robotizaci má několikanásobnou efektivitu a umožňuje tak expedovat přes 14 000 objednávek denně. Díky tomu mohou zákazníci některých oblastí očekávat rychlejší doručení nákupu i do 60 minut od objednání.

Sklad v Chrášťanech však díky modernímu systému umožňuje až trojnásobné zvýšení efektivity vychystávání sortimentu a až o třetinu lepší využití skladovacích prostor. Nový sklad také umožňuje snížení lidské pracovní síly, a to takřka na polovinu oproti jiným skladům. Výhodou automatizace je i snížená chybovost celého procesu.

 

VAŠE SPOKOJENOST JE NAŠÍ PRIORITOU

Jsme nejen profíci ve svém oboru, ale také týmoví hráči a spolehliví parťáci. Věříme, že až nás jednou vyzkoušíte, nebudete hledat jiného partnera.