Všechny projekty Detail projektu
Rohlik.cz - robotické sklady
human yellowNoun
clicker

ROHLIK.CZ - ROBOTICKÉ SKLADY

Pro významného zákazníka jsme připravili  datovou integraci pro spojení interního skladového systému a systému pro automatizaci skladů. Po důkladné analýze všech možností jsme ve spolupráci se zákazníkem vytvořili datový most mezi systémy. 

Výsledkem je moderní automatizovaný sklad v Chrášťanech u Prahy, který nemá v České republice obdoby. Díky robotizaci má několikanásobnou efektivitu a umožňuje tak expedovat přes 14 000 objednávek denně. Díky tomu mohou zákazníci některých oblastí očekávat rychlejší doručení nákupu i do 60 minut od objednání.

Sklad v Chrášťanech však díky modernímu systému umožňuje až trojnásobné zvýšení efektivity vychystávání sortimentu a až o třetinu lepší využití skladovacích prostor. Nový sklad také umožňuje snížení lidské pracovní síly, a to takřka na polovinu oproti jiným skladům. Výhodou automatizace je i snížená chybovost celého procesu.

 

Technologie
Java RabbitMQ MariaDB REST SpringBoot
ZÁLEŽÍ NÁM NA NAŠICH PARTNERECH

Dodáváme vysoce kvalitní technické služby, protože naším největším cílem každé zakázky je maximální oboustranná spokojenost. Jsme profíci, ale hlavně vaši týmový hráči a parťáci. Proto pevně věříme, že dalšího dodavatele již poptávat nebudete.