Všechny projekty Detail projektu
Maxidodávky.cz
human yellowNoun
clicker

Prvotní poptávka k nám přistála v roce 2014 a zněla na systém pro půjčovnu vozidel, pro jejich jednoduchou evidenci. Partner používal komerční dostupné aplikace, ale pro zvyšující se počet vozidel ve flotile byli již tyto systémy na hranici použitelnosti.

V tomtéž roce byla vytvořena cloudová aplikace pro vedení půjčovny vozidel, protože byl klient nadmíru spokojen se zvýšením efektivity všech procesů došlo k jeho strany k požadavku o rozšíření systému pro kompletní vedení firmy.  

V současné chvíli byl vytvořen robusní CRM systém přesně na míru klienta a jeho požadavky. Systém umožňuje od rezervací, adresáře, vedení celé fakturace, pokladny, platebních termiálů, až po hlídání nákladů na jednotlivá vozidla, propojení na GPS, hlídání rychlosti vozidel, spotřeby paliva, až po hlídání zda sou všechny jízdy vozidel řádně zaplaceny, nesmí chybět ani analytika a statistiky, exporty pro účetní firmu a  mnoho dalších funkcí.

V současné chvíli je v systému spravováno 70+ vozidel.

Technologie
Java React Docker ElasticSearch RabbitMQ ELK Springboot Next.js Flutter PostgreSQL
ZÁLEŽÍ NÁM NA NAŠICH PARTNERECH

Dodáváme vysoce kvalitní technické služby, protože naším největším cílem každé zakázky je maximální oboustranná spokojenost. Jsme profíci, ale hlavně vaši týmový hráči a parťáci. Proto pevně věříme, že dalšího dodavatele již poptávat nebudete.